Kontakta oss

Oavsett om du står i startblocken för ett nytt äventyr eller redan har ett befintligt företag, är vi redo att vägleda dig genom varje steg. Från bolagsbildning till planering av flytt, ge ditt företag den uppmärksamhet det förtjänar. Välkommen att kontakta oss.

Lär känna våra medarbetare

Vår personal – mer än bara siffror! Ta en titta bakom kulisserna och lär känna våra medarbetare. Vi är ett gäng redo för att göra din dag lite ljusare och ditt företag mycket starkare.

Maja Frost

Maja Frost

Louise Jonsson

Louise Jonsson

Lasse Ottosson

Lasse Ottosson

Auktoriserad redovisningskonsult
lasse@midama.se
0651-67 70 64

Sandra Persson

Sandra Persson

Auktoriserad redovisningskonsult
sandra@midama.se
0651-122 77

Hanna Olsson

Hanna Olsson

Redovisningskonsult
hanna@midama.se
0651-67 70 67

Fanny Wallin

Fanny Wallin

Lönekonsult/redovisningskonsult
fanny@midama.se
0651-58 67 76

Pietro Ceccarelli

Pietro Ceccarelli

Auktoriserad redovisningskonsult
pietro@midama.se
0651-67 70 65

Kicki Persson

Kicki Persson

Redovisningskonsult
kicki@midama.se
0651-67 70 61

Karin Andersson

Karin Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult
karin@midama.se
0651-58 67 72

Evelina Forseth

Evelina Forseth

Auktoriserad redovisningskonsult
evelina@midama.se
0651-65 00 01

Britta Hamrebjörk

Britta Hamrebjörk

Auktoriserad redovisningskonsult
britta@midama.se
0651-67 70 66

Mikaela Lindevall

Mikaela Lindevall

Mikaela Ferm

Mikaela Ferm

Redovisningskonsult
mikaela@midama.se
0651-58 67 71

Malin Medin

Malin Medin

Auktoriserad lönekonsult malin@midama.se
0651-67 70 68

Lina Fredholm

Lina Fredholm

Redovisningskonsult
lina@midama.se
0651-58 67 74

Anna Westlund

Anna Westlund

Redovisningskonsult
anna@midama.se
0651-58 67 73

Lina Gröning

Lina Gröning

Sofia Ioannou

Sofia Ioannou

Sofie Skalberg

Sofie Skalberg

Redovisningskonsult
sofia@midama.se
0651-65 00 05

Anna-Maria Larsson

Anna-Maria Larsson

Madelene Ångman-Schön

Madelene Ångman-Schön

Redovisningskonsult
madelene@midama.se
0651-67 70 60

Malin Anderssont

Malin Andersson

Jenny Mill

Jenny Mill

Redovisningskonsult
jenny@midama.se
0651-65 00 03

Birgitta Öhlén

Birgitta Öhlén

Redovisningskonsult
birgitta@midama.se
0651-65 00 02